• אין מוצרים בעגלה.

יתרונות הקורס

בהתאם לחוות דעת של לומדים

ידע והוראה של סייבר הפכו לכורח מציאות ודרישה ארגונית ברב הארגונים בישראל ובעולם. רגולציה ממשלתית מציבה רף גבוה של ידע שיש להצטייד בו על מנת לענות לדרישות המשק המדורניות. הקורס מאפשר הכרה יסודית עם דרכי התמודדות עם סוגי מתקפה על מידע אישי וארגוני נפוצים ברשת האינטרנט ומחוץ לרשת. הקורס נועד לציבור הרחב ללא ידע מוקדם. הלומדים צוברים ניסיון על-ידי לימוד של תרחישים ותרגול. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית. 

אופן הלימוד:

שעות שבועיות מומלצות: 16 שעות שבועיות (נוכחות בתוך המערכת ולימוד עצמי)

קהל יעד: ציבור כללי

מגבלת גיל: מגיל 21

דרישות קדם: אין

מספר שבועות: 7 שבועות

סה"כ שעות לימוד: 112 ש"ל אקדמיות

מפגשים חיים ZOOM:

לומדים ישתתפו בשיעורים חיים (וובינרים ישירים) בחלק מהקורסים בהתאם לתוכנית הלימודים. על הלומדים לצפות במפגש מוקלט במידה ולא יצליחו להשתתף במפגש חי.

בכל שיעור מצוין כמה זמן צריך להקדיש לכל משימה ופרק. משך הזמן לימוד ההמוצע בכל יחידת לימוד הנו 4 שעות. הרצאות החיות מתוכננות ליום מסוים ולשעה ספציפית. אם אינך יכול להתחבר לשיעור, אפשר לצפות בשיעור המוקלט.

אחרי חלק מהשיעורים תמצא/י מבחן ו/או תרגיל מעשי בנושא השיעור. אפשר להשוות את ההישגים שלך עם חברי הקבוצה ולהחליף דעות ולעזור לכל תלמידים בפורום.

עם השלמת המשימה, תוכל/י לעבור את ההכנה לבחינה הסופית ותקבל/י תעודת השתתפות. יש לך ההזדמנות להחליט אם הציון ירשם בתעודת סיום קורס שלך.

בקרו בקבוצת הדיון והציגו עצמכם בפני צוות הקורס וחברי הקבוצה, תוכלו לספר מעט על עצמכם ולשתף אחרים בציפיות שלכם מהקורס. בביקורים הבאים באתר, נצלו את קבוצת הדיון להעלות שאלות, להציע רעיונות ולשתף אחרים בחוויות ובפתרונות.

מרצה של הקורס: ד"ר מרינה שורר. מרצה לכלכלה וגלובליזציה ואבטחת מידע כ-17 שנה במסודות אקדמיים בישראל ובעולם. ד"ר שורר לימדה באוניברסיטת תל אביב ובמכון טכנולוגי חולון HIT

דרכי התקשרות ואופן ההוראה:

ד"ר מרינה שורר, אימייל המרצה:[email protected]

אופן הוראה: שיעור מקוון סינכרוני (וידאו בשידור חי) /אי סינכרוני (לימוד עצמאי)

מרצה בקורס, ד"ר מרינה שורר, תשמח לסייע לכם בכל בעיה, לימודית ומנהלית ביך השונות 00 :00-10 :12 בטלפון 03-3720127, או בפגישה אישית באינטרנט.

טופס יצירת קשר

 

תוכנית הלימודים

לא נמצאה תכנית לימודים!

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. נישמח להיות אתך בקשר באימייל [email protected]

שלח/י לנו הודעה