כתוב את הכותרת כאן

תוכנית תעודה

מכון IDmap מציע לך הזדמנות אמיתית ופורצת דרך לעלות שלב ולהצטרף לקורס יוצא דופן המשלב בין טכנולוגיה מתקדמת, אבטחת מידע, אנשים, ואתגרים מרתקים.

התוכנית בת 112 שעות אקדמאיות – חוויתיות, מקצועיות, ומעניינות, שבסופם תקבלו תעודה מקצועית והכשרה בתחום הערים החכמות. מקצוע מבוקש וחדשני בו תוכלו לעבוד בארץ ובעולם ובכל עיר שעוברת לניהול חכם ומשלבת יותר ויותר טכנולוגיות בתפעול היום יומי.

בתוכנית נלמדים דגמים של ערים חכמות בישראל ובעולם, רגולציה טכנולוגית בינלאומית וישראלית, מתקפות סייבר עבר והשלכה לגבי מתקפות סייבר בעתיד, שרידות והתמודדות. התוכנית מלווה במבדקים, בסיומה הלומדים מגישים פרויקט אישי או ניגשים לבחינת תעודה הסמכה. 

התוכנית מתחילה ב-18 באפריל 2020, באינטרנט. רישום לתוכנית קדם לתחילת התוכנית ומתבצע באתר של מכון IDmap.

לרישום לחץ כאן >

תוכנית הלימודים כוללת 2 מפגשי כיתה ו-8 שיעורים אינטרנטיים. התוכנית בנויה על הרצאות ותרגילים ובסופה תהיה אפשרות להיבחן או לבצע פרויקט אישי.

הלימודים המשכים 4 חדושים מתחילת התוכנית עד לסיומה בקצב שבועי, זאת על מנת לאפשר לימוד מקביל עם עבודה או מטלות אחרות. התוכנית בנויה לאפשר ללומדים גמישות מקסימלית של למידה. מעבר ל-2 מפגשי חובה וירטואליים, הלומדים ניגשים למטלות בקצב שלהם, עד למועד מעבר לשבוע הבא.

תעודה בתחום של ערים חכמות מעניקה הכשרה בתחום של ערים רבות בארץ ובעולם שעוברות לניהול חכם ומשלבות יותר ויותר טכנולוגיות של ערים חכמות בתפעול היום יומי של העיר.
אך יחד עם הקידמה, מכוני מחקר בינלאומיים ומערך הסייבר הלאומי בישראל, מצביעים על איומי סייבר ואפשרויות פריצה למערכות ניהול העיר שעלולים לגרום לכאוס, פאניקה בציבור, פגיעה בפרטיות, בתשתיות ואף אובדן יכולת שלטון.
הכשרה מתאימה של הגורמים והעובדים ברשויות העירוניות יכולה להוות הגנה טובה ביותר כנגד הסכנות שכרוכות בפרויקטים של ערים חכמות.

ערים חכמות כבר כאן, בואו ללמוד איך להפוך אותן לבטוחות!

למה ללמוד בתוכנית סייבר בערים חכמות של המכון IDmap?

מכון IDmap פיתח מתודולוגיה ייחודית מולטידיסצפלנרית למחקר והוראה של נושא אבטחת המידע בערים חכמות, תוך בחינה של מקרי תקיפה ידועים ותסריטים אפשריים של תקיפה בתרחישי יישום של טכנולוגיות מתקדמות. המכון מעביר את סדנאות הסייבר בערים חכמות בישראל ובעולם וגיבש תוכנית לימוד מסודרת במטרה להעביר ידע מקצועי באמצעות הרצאות פרונטליות ובשיעורים אינטרנטיים. 

ללמוד מהבית בנוחות ויעילות

למידה מקוונת הפכה בשנים האחרונות לצורך אמיתי ופתרון מושלם שמשלימה ונותנת מענה ללוח זמנים עמוס של אנשים עובדים, אנשים שגרים הרחק ממרכזי לימוד וכאלה שרוצים להתמקד בתחום הנלמד בקצב שלהם ובזמן המתאים. 

1

מלא/י את טופס הרישום ושלם את שכר הלימוד

2

השלם/י את בחינת הכניסה לקביעת רמת ידע ראשוני

3

הכר/י את תכני לימוד וצוות המרצים והתחל/י ללמוד